MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

komsu kizi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1komsu kizi Empty komsu kizi C.tesi Tem. 17, 2010 1:02 pm

SeRDaR aSiGi

SeRDaR aSiGi
Admin
Admin

merhaba ben izmir çamdibinde oturan bir isnanım budnan 3 yıl önce 14 eylül günü başlamışdı bizim hikayemiz söyle olmuldu ben lsie bire gidiodum oda orta ikiye teklif etmişdim bir kış günü kabul etmemişdi cok korkmuşdum beni bütün mahhalleye rezil edecek die cunku aynı mahhallede oturuyoduk camı bizim eve bizim cam onalrın arka balkano bakıyodu ve aradan 4 aygibi birzaman sonra bana teklif etti kabul etmişdim zamanla bunu ailelerimiz öğrenmişdi sevdiğim kızın ailesi cok karşı gelmişdi tabi onalr kötü düşününce bizimkilerde artık onay vermiyoalrdı sevdiğim kız cok iyi bit tekvandocuydu bende futbolcu onun için prefosyenel futbolculuğu tepmişdim yıllarca hasretle özlemle bu ilişkiyi götürmüdük bu sene içinde ayrılmışdık 3 ay ayrı kaldık dayanamayıp beni aradı ve barışdık sonra artık cok kolay görüşüoduk cunku ablası kocasının araksından bişeyler ceviriodu ve ben ablasının evine bile girmişdim artık zamanla karı koca bile olmuşduk ben ona hep sölüyodum ilerde pişamn olacağın seyleri yapma die neyse günlerce hafdalarca böle sürekli gidiodu ve bu yaz tatile gitmek zorunda kaldı herkes bizim aşkımız konuşurdu mahalle böle calkalanırdı cok mutluyduk coks vioduk biririmizi yeminler eder birbirmize sözler verirdik ama cok kavga eder coka yrılırdık bunuda cok sevdiğimzden die söylerdik ama hiç ben ayrılalım dememişdim hep o bırakır giderdi ve cok kötü yapardı beni gercekden cok mutlu oluyoduk beraberken birbirimize doymuyoduk cok seviodum onu yazıkkı hala cok seviyorum neyseki dediğim gibi bu yaz ailesiyle tatile gitmişdi okadar alışmışdımki ona öle özlüyodumki günler gecmiodu gülerim yalnız geciodu ve bizim buradan cok sevdiğim bi abi bana onu yanındaki kzı arkadaşı ve iki cocukla yan yana gördüm dediğinde dünya başıma yıkılmışdı ve ona söledim gercekden inanmadım oda inkar ediodu bana cok kırılmışdı bende ona inanmışdım ve o gördüğünü söleyen abi yeminler edio önümde ekmeği öpüyodu ve ogun aniden atladım otobuse gittim cebimdeki sonparayı yol parasına vermiş cebimde gelmeye param kalmamışdı beni görünce coks vinmiş cokda şaşırmışdı neyse öle beraber yürüdük tartışmaya başladık ben gidiom dediğimde bana gitme demedim bende iyice süphelenmiş dim o gece eve ceşmeden yürüye yürüye gelmidşim cok kötüydüm mj cekmişdim sonra teld e konuşmuşduk bana cokağır sözler söledi ve benle resmen dalga gecdi ablasına verdi telefonu ablası saten benim hayatımı yıkan kişilerden biriydi ve arama arama diodu bende hepa rıodum cunku coks eviodum beni sevmediğini sölüyodu inanmıyor haykırıyodu beni arama die ve ablası aldı telefonu ağır laflar söleyip tel akpadı aramadım bi daha bu olay 3 saat önce yaşandı ve ayrıldık artık artık onu unutmak zorundayım cunku cok ağır laflar söledi herşeyden pişman olduğunu durmadan sölüyodu ve beni sürekli perişan durumda bırakdı cok kötüyüm suanda ama unutmak zorundayım ELVEDA DUMAN GÖZLÜM SENİ COK SEVİYORUM bir zamanlar DELİKANLIM dediğin insan HOŞCAKAL...
Komşu Kızı

http://www.mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]