MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

KIZ TAVLAMA YOLLARI

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1KIZ TAVLAMA YOLLARI Empty KIZ TAVLAMA YOLLARI Ptsi Ağus. 09, 2010 2:36 pm

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Öncelikle yazdıklarım her kızda işe yaramaz ben denedim bazıları tuttu
Kız ayarlama kız tavlama yolları mutlaka okuyun!
maddeler halinde yazağım

Not: Öncelikle Hiç tanımadığınız adını bile bilmediğiniz veya tanıdığınız sınıf arkadaşınız bun larla ilgili yazağım sadece okuyun...

1. eğer kız tanımadığınız biriyse önce yanına gidin ve ben seni birine benzettim
adın ne senin soyadın ne hepsini bu şekil öğrenirsiniz.
ve sonrada ben senle tanışmak için bunu yaptım diyin veya demeyin sizbilirsiniz.

2
. eğer kız sınıfınızdaysa derste sürekli ona bakın o bir süre sonra sizin ona baktığınızı bi şekil anlar ve sonra sizde bakmayı kesin ve kız artık siz ona bakıyormusunuz bakmıyomussunuz diye size bakar.

3. kızı tanımıyorsanız o nun gezdiği yerlerde takılın dikkat edin evinin orada fazla takılmayın dev gibi abise varsa sonra bana küfür edersinizKIZ TAVLAMA YOLLARI Siritik

4. kızı tanımıyorsunuz veya sınıfınızda tanıyorsunuz onu kızdırın sonra kızınca çok güzel oluyorsun diyin.

5.kız sınıfınızda ders arası tenefüstesiniz eğer sizin cesaretiniz varsa kıza
sen bu dünyadan değilsin bu dünyada senin gibisi yok gibi şeyler söyleyin övün onun ilgi alanlarını öğrenin ona sürekli katılın.

6.eğer kız size sürekli bakıyorsa ve kızı tanımıyorsunuz onun sizden hoşlandığını sanıyosunuz burada işler biraz karışıyo kızın gittiği yerleri öğrenin ve hep orada durun size bakmayı bırakırsa boşverinnnn sallayın gitsin.

ve bunuda lütfen okuyun: Kızlar hep biz erkekleri süründürüyo it gibi sürünüyoz bırakın onlar sürünsün bu 6 maddeyi istek üzerine yazdım.
kendinize iyi bakın bir teşekkür benim için yeterli...
...
..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]