MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

1 SEVEIN GUNLUYUNDEN

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

11 SEVEIN GUNLUYUNDEN Empty 1 SEVEIN GUNLUYUNDEN C.tesi Ağus. 21, 2010 8:09 am

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Sevgimizin aşkımızın üstünden
Sevgimizin,aşkımızın üstünden,sene geçti,mevsim geçti,ay geçti... Sene geçti mevsim geçti ay geçti
Hülyamızın rüyamızın üstünden
Yağmur geçti dolu geçti kar geçti
Ne birleştik ne ayrıldık biz senle
Kış geçti1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgul bahar geçti1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgul yaz geçti
Bu aşkın1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgul bu sevdanın üstünden
Hayat geçti1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgul ömür geçti1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgul yaş geçti1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Askim

Varsın geçsin seneler mevsimler sevgilim aşkımız ilk günkü gibi sade vede taze hala...mı acaba?1 SEVEIN GUNLUYUNDEN VVVVVVV3 evet evet öyle..1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Icon_mutlu

evet sevgili günlüükkk...seneler sonra yine bi günlük tutuyorum..önceden okurlar birgün ellerine geçerde diye vazgeçmiştim yazmaktan şimdi herkesin önünde yazıyorum bu ne iş arkadaş ya..1 SEVEIN GUNLUYUNDEN YYYYYYYYY9

Fark yok.bugünde diğer günler gibi geçti..sabah kalk1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgulgiyin işe git1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgulçalış1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgulçalış1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgulçalış1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virguleve dön..1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Rank_music1_7

Aa ama bi fark vardı annem çağırdı bugün bi mantı yapmışki üff bu kadar olur..[img:09e1]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/character32[1].gif[/img:09e1]

Ama sıkıldım yine..annemdede hep aynı muhabbet..istemiyorum diyorum1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Virgulben yanlızlığı seviyorum diyorum anlamıyo be günlük..1 SEVEIN GUNLUYUNDEN Oha

Neyse alışır alışır..8 sene geçti hala alışmadı ama alışır diye bekliyorum..off bi taraftanda üzülüyorum kadında kötü bişi istemiyo yani..ama çekememm alışmışım ben evimin sessizliğine ya..

Çok canım sıkılıyo bazen..çokk..1 SEVEIN GUNLUYUNDEN YYYYYYYYYYY4

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]