MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Empty ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ C.tesi Ağus. 21, 2010 8:17 am

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

hayatımı paylaşacağım ama çok sıkıcı♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ 06 yarından itibaren başlarım günlüğüm♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ ASKIMTATLI%20(12)
geldim günlüğüm♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Smile
geç oldu ama geldim [img:7092]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:7092] hayatımın yarısı okul zaten okuldaki olanları ön planda yazacağım günlük...

okula gidiyorum zaten arkadaşım özge orda oluyo ve beni karşılıyo/dı. sonra beraber sınıfa gittik çantamı falan koyduk sonra dışarda gezdik sohbet ettik.sonra zil çaldı sınıfa gittik daha sonra öğretmen geldi gitti falan işte sonra öğle oldu kantine gittik işte sonrada sosyal dersine girdik ay öğretmen acaip komik derse girip çıkana kadar gülmekten ölüyoz çekebilsem keşkede burda paylaşabilsem♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ 06 konuşmaları yazmayacağım sonunda öğretmenim sitede olabilir...♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Sakaneyse işte eve geldim dersi yaptım günlüğümün başındayım biliyorum yazdıklarımdan sıkıldın günlük hayatım böyle sıkıcı iştee♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ ASKIMTATLIIIIIIII
birazda sana kandimi tanıtıyım günlük!♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ 06 üff herzaman canım sıkılıyo sanki yalnızmışım gibi... ve etraftakiler sanki gözü hep bende gibi...♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ ASKIMTATLIIIIIIII hayatım o kadar renksiiz ve anlamsızki hep aynı burda yazdıklarımı hergün kopyala yapıştır yapsam olur ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ ASKIMTATLIIIIIIIIsanki herşey üst üstüne gelmiş gibi...hiç bi isteğim olmuyo bu yaşıma kadar nevşehir dışında başka yere gitmedim trabzonuda o kadar seviyorumki çok gitmek istiyorm ama olmuyo yaşım küçün annemlerde gitmiyo hiçbiyere bazen öğretmen deniz gördünüzmü diğe soruyo bir tek ben kaldırmıyorum parmağımı ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ ASKIMTATLIIIIIIII öğretmen demişken...
6.sınıfa geçtim ama ilkokul öğretmenimi o kadar özledimki... onu hatırlayınca 7 yaşından 12 yaşında kadar yaşadığımız anılar aklıma geliyor keşke öğretmenimle olsaydım yeni öğretmenlerede pek ısınamadım doğrusu sırf arkadaşlarım için ordayım.♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ ASKIMTATLIIIIIIII

çok üzülüyorum çok bazen düşünüyorum neden böyle diye sonuç yok! sorun var ama cevap yok!5.sınıftayken herkes bizi çocuk gözüyle görürdü ama şimdi herkes genç diyo anlamıyorum bu beni çok gıcık ediyo anlamıyorum bi türlü 5.sınıftan 6.sınıfa...toplasan 3 ay arada ne bu abartı! bende herkes gibi gezmek eğlenmek isterdim ama olmuyo olmuyo annemlere söylüyorum diyorum tatil berbat geçti diye hiç umrunda değil gitsen nlur gitmesen nolur diye... annem kötü birisi değil tabiki ondan şikayetçi değilim babamda öyle belkide düşünmüşsündür maddi durumdan olsa gerek diye... hiç ama hiç alakası yok.babam öğretmen zaten yokluk içinde değiliz Allaha Şükür bir an önce büyümek istiyorum kendi hayatımı yaşamak için ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ TATLIASKIM2 ama daha çook var neyse günlük senide sıktım biraz kendine gel benim canıw günlüğüm muckkkss♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Opucuk byyeee♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Yes♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Smile
bugün okula yine gittik ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ 06 sonra beden öğretmeni arkadaşım ve bana handball (hentbol) kadrosuna alındığımızı maça çıkacağımızı eğer kazanırsak türkiyeyi dolaşiacağımızı söyledi♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Yes o kadar sevindikki...son derslere doğruda öğretmen 29 ekim için gösteriye çağırmış bizde gittik prova yaptık bugün güzel gün denilebilir ama cuma günü gençlüğe hitabe ezberlenecek üff çok zor bir cümle bile bilmiyorum ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ ASKIMTATLIIIIIIIIhadi güle güle günlükkk yakında sana isim koyacağım bekle beni 24 saate görüşürüz ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ Opucuk
günlüğüm ya valla hayatım aynı yazacak bişey bulamıyorum ismini gelleş koyuyorum♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ 06
güle güle ♥•♥•♥ Cnm Günlüğümm ♥•♥•♥ OOOOOOOOO1

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]