MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bir fenerlinin gunluyu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1bir fenerlinin gunluyu Empty bir fenerlinin gunluyu C.tesi Ağus. 21, 2010 8:21 am

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MrB günLük naSSın bakim YaaWw...
Dj_JFenerILinin GünLüĞü---(ßy_AfyonlLu)--- Bana alış ben kabayım bak idare edeceksin benibir fenerlinin gunluyu Siritik
bugün afyonda bi turnuva var onun için maç ettik gene yenildik yaa...
valla ayaklarım koptu akşamda arkadaşların balosuna davetLiyiz ne yapcaz orDa Kara kara onu düşünüyom yaa...

neySe bu ilk kafanı ağrıtıŞım daha çok muhabbet etcez senLe bunu kıSa kestimbir fenerlinin gunluyu Siritikama çaktırma seni düşün
düğüm için değil yorgun olduğum için kısa keStimbir fenerlinin gunluyu Siritik

şimDiLik hoşçaKaL günLük eFenDi...
22 TEmmuz 01:53

Mrb günLük efendi iki gün aradan sonra gene ben gelDimbir fenerlinin gunluyu Siritik

valla bayaa bi yazacağım birikti yaa hazırlıklı ol..

şimdi benim hayatımdaki kişileride yavaş yavaş tanıyacaksın haberin olsun...
benim bi nevzat diye internetçi çatlak arkadaşım var....aramızda kalsın tam modifiye hastasıdır[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]neyse bugün internete gittim biraz nette işim vardı Keşke gitmez olaydım hadi kalkbi bilgisayarın başından dedi...nereye dedimbir fenerlinin gunluyu Virgulafyona dedi arabaya modifiye malzamesi alcaz ben afyonun ilçesindenin bolvadinden afyona gitcez....neyse bunun arabası BMWye modifiye malzemesi alcakmısız[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]dayı dedi yarış arabalarındaki gibi kilometre sayacı alcaz cafcaflı falan dedi kanıma girdi çıktık yolabir fenerlinin gunluyu Siritik arabanın hakkını veriyoz bu arada damar takılıyoz ferdsiden çalıyo hani dönecektin bizim çatlakta gazı veriyo vardık yarım saatte afyona...açıll sanayii biz geldikbir fenerlinin gunluyu Siritik arabaya malzemeyi aldık çokta yakıştı valla araba uçak gibi oldu...dümene ben geçtim.. benim şarkı sözlerimı bilen bilie FİRARİyide aaçtım yolda araabaları çarptık geçtik vallabir fenerlinin gunluyu Siritik

bolvadine geldik herkes üşüstü başımıza dedimki etraftakiler3e afyondan yeni malzeme aldık arabada değişiklikler var HADİ BULUN BAKALIM arabadaki ilk on farkı ortam koptubir fenerlinin gunluyu Siritik kuafördeki betül ablam seslendi murat ben buldum dedibir fenerlinin gunluyu Siritik ablam ne değişiklik var Dedim...hazır cevaptır kendisi araba giderken fazla ses çıkartmadı ama senin südüğünü anladım Dedi ondan kapının önüne çıktım fark bu demi dedi Koptum vaLLabir fenerlinin gunluyu Siritikbu sırada saat güneş batımıydı bu macera bittibir fenerlinin gunluyu Siritik

eve gittim kürkçü dükkanına yemek yeyecem depoyu evde fulledim insanık ihtiyaç iştebir fenerlinin gunluyu Siritiktelim çaldı arayan babam falan değil arkadaşımbir fenerlinin gunluyu Siritik kapının önüne çıktı dedi arabayla geldik...bunlarda fırıncı fahri ve asker yolcusu orhanımbir fenerlinin gunluyu Siritiktamam layn dedim geliyom çıktık dışarı...nere gidelin dediler bende çek dedim kardelene çay içecez...bu arada günlük şunuda ii bil çayı çok severimbir fenerlinin gunluyu Siritikçayımızı içiyoz böyle afyonun çay ilçesinde bolvadin manzaralı bi yerbir fenerlinin gunluyu Siritik müzik kutusunuda attım alişandan korkuyorumu dinliyok şimdi...çaylar bitti müzikler çalıyo..içimdeki çocuğu susturamadım günlük ben arkadaşlarla kalktık langırt oynmaya başladık ellerim goptu vallabir fenerlinin gunluyu Siritiksaat 11bir fenerlinin gunluyu Virgul30 oldu çıktık kardelenden çay dörtyol çevre yoluna geldik ordan arkadaşlar biralarını aldı bende elmalı madensuyumu aldım içeiçe bolavadına geri vardıkbir fenerlinin gunluyu Siritiksaat 12bir fenerlinin gunluyu Virgul00...şehirmerkezine bi giriş yaptık showumu görmeliydinbir fenerlinin gunluyu Siritik ondan sonra ismail abimiz var terzidir kendisi yeni kız kaçırdı avlendi iştebir fenerlinin gunluyu Siritikonla başladık gece gece muhabbete...buda eskiden çok içerdi ağzını yokladık dedik abi kalk gidelim içmeye içmedi deli yemin etmiş gece çarşı merkezide bizi dışarı attı kovulduk anlıyacanbir fenerlinin gunluyu Siritik saat oldu gece 1bir fenerlinin gunluyu Virgul00..ondan sonra evime geldim...evde çayımı demledim balkonda çayımı içtim kendime geldim...bugünde anlıyacan hareketli geçti..yarınlar bizim olsun günlük efendi tekrar görüşcez bak unutma...
bugün bilgisayarcı nevzatbir fenerlinin gunluyu Virgulfırıncıbir fenerlinin gunluyu Virgulorhan ve terzi ismail abemi tanıdın daha çok kişi tanıyacan haberin olsunbir fenerlinin gunluyu Siritikbirde kuaförcü betül ablamı tanıdın onuda tanıdıysan tamam vallabir fenerlinin gunluyu Siritik

Hoşçakal günLük EfenDi..

23 temmuz 00:35

mrb layn günlüğüm ben geldim genebir fenerlinin gunluyu Siritikalıştım laa buarda sanabir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLI%20(12)sen şimdi ne yazacaksan yazda çek get baŞımDan diyosun anLadım senibir fenerlinin gunluyu Siritik
bugün 11 de kalktım kahvaltımı yoksa ÖğLen yemeğimi bilmiyom kalktım bişeyler atırştırdımbir fenerlinin gunluyu Siritikondan sonra beni bizim çatlaklar evden aldılarbir fenerlinin gunluyu Siritikşimdi ayakta aksama var birazya maştan dolayı çok zahmet veriyombir fenerlinin gunluyu Siritikevden alıp eve getiriyolar beni eee arkadaşlık bu zamnda belli olur dimibir fenerlinin gunluyu Yesneyse çıktık işte ben nevzatın yanına gittim bizin internetçinin kırılmış bana yanına gitmiyomuşum diye la dedim hergün yanındayım bitişik kardeşmiyiz herzamn yanında olem sıkm anevzat kırılma bana dedim bastım cakamıbir fenerlinin gunluyu Siritikbirde gönlünü aldım oda sever madensuyunu bnim gibibir fenerlinin gunluyu Siritiksade madensuyu ona elmalı maden suyumu aldım sabah sabah kendime geldim[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]bu aradada nevztın gönlünü aldık bi madensuyuna fit oldubir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLI%20(12)ordan be seke sekebir fenerlinin gunluyu Siritik geze gecebir fenerlinin gunluyu Siritikberberimin yanına gittim bizim çatlakları sattım anlıcanbir fenerlinin gunluyu Siritikneyse berberim benim lisede sıra arkadaşımdı benim çok efamı çekti günlük efendi biliyomubir fenerlinin gunluyu Siritikhalada çeker cefamıbir fenerlinin gunluyu Yesgettim lafa tuttum sinirlendirdim biraz sonra bana bi kola ısmaradı başladık lise yıllarından muhabbete herkes bize bakıyo siz bunları yaşadınızmı diyebir fenerlinin gunluyu Siritikhee dedim biz yaşadık şimdiki gençler ne yaşoki deyip ben gaçtım oradan havamı attım reklamımı yaptım anlıcanbir fenerlinin gunluyu Siritikbiizm çatlaklarla buluştuk nevzatın orda..birde kuaförcü betül ablamıda gördüm gene çıktı dışarı ben gelincebir fenerlinin gunluyu Siritikablam dedim sana internetten şarkı sözleri ısmarlıyom dikkatli dnle dedimbir fenerlinin gunluyu Siritikbunun küçük kutu gibi arabası var ona hitaben ismail yk dan basgaza aşkımı hediye ettim ablamabir fenerlinin gunluyu Siritikablam başladı beni kovalamaya rezil olduk çarşıya pazara iyimibir fenerlinin gunluyu Siritikneyse hemen bizimkilerle arabaya bindik bizim ilçenin yeşil alanı tektir vede nadirdir horan parkına gittikbir fenerlinin gunluyu Siritikbiraz temiz hava bol gıda aldık geldik saat 7de kürkçü dükkanınabir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLI%20(12)emeneti yani beni eve bıraktılarbir fenerlinin gunluyu Siritikbiraz evdekilerle sohbet muhabbet bunlarıda neşelendirdim dışardeki enerjimlebir fenerlinin gunluyu Siritikyemeğimi yer yemez bana müsade ev milleti dedim bizimkiler beni aldı yoldanbir fenerlinin gunluyu Siritiksaat 9 gibi falan ne yapak ne yapak deyyoz gendi gendimize:[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]bizm buralar küçük yer yapcak bişi yok arabaya gaz aldıkbir fenerlinin gunluyu Siritikver elini alamanya değilbir fenerlinin gunluyu Siritikver elini afyon bastık gettikbir fenerlinin gunluyu Siritikafyon bize böyükşehir görünüyo haabir fenerlinin gunluyu Siritikcıvıl cıvıl bi kocatepe anıtının ordaki kale manzaralı parkta oturduk sohbetimizi ettik saat12 de bolvadinimize hoşgeldiniz diyen tabelayı gördükbir fenerlinin gunluyu Siritikondan sonra bizim buranın delileri meşhurdurbir fenerlinin gunluyu Siritik deli hicaziyi gördük bi sohbet ettik ayak üstüdedik hal hatır nasıl hicaziiiibir fenerlinin gunluyu Siritik dedi morelim bozuk ne oldu laa dedikbir fenerlinin gunluyu Siritikdedi alamancı gızlar bana yüz vermiyobir fenerlinin gunluyu 06bir fenerlinin gunluyu 06bir fenerlinin gunluyu 06valla koptuk ordabir fenerlinin gunluyu Siritikdedik hicazi bırak ıonları onlar kaybetmiş seni dedik gaçtık ordanbir fenerlinin gunluyu Siritikondan sonra geldik evimize günlük efendi bugünde böyleydi bea:bir fenerlinin gunluyu Siritik
bügnde berberim kardeşim mehmeti tanıdın...deli hicaziyi tanıdın eyi vala eş dost sahibi oluyon bak ona göre kıyamı unutmabir fenerlinin gunluyu Siritik
şimdi böyünLük yeter bakaLım..

HoŞÇakaL GünLük EfenDi...

24 temmuz 01:32

Mrb GünLük efenDi ben GeLdim Loobir fenerlinin gunluyu SiritikbiLiyom hoşgeLdiğimi SöyLemiyon Amabir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLI%20(12)şimdi başlıyom yazmaya bugünde gülmekten öLdüm vaLLa yüzümDe şimdiden yaşlılık kırışıklıkları oluştu yaşLanıyom gülecem diye laynbir fenerlinin gunluyu Siritik
Şimdik gene geç kaLktım biLiyon İŞte[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]saat 12de falAN KALkım..bugünü kendime ayırmak istedim kendi başıma takılem dedimbir fenerlinin gunluyu Siritikama olmadı gene bulduLar beni yaabir fenerlinin gunluyu 06bi çarşıdan kontör alim dedim arka yollardan telsim bayiine gittim tabi bayii çarşı merkezde orDa beni Camcı yasin Gördü tam kafa dengidir ama sıcakta çekilmez şimdi moralim bozuldu gene işimiz var bunLabir fenerlinin gunluyu Siritikdedi kardeşim nabıyosun dedim heççç kontör alacam evde çocuklar beni bekleyyo dedim attım bişiler gene gitmedi başımdanbir fenerlinin gunluyu Siritikdedi gel bi işimiz var gidelim...gidilip yapılcak iş bellli cam takacaz genebir fenerlinin gunluyu 06tamam layn dedim geliyom[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]ama beni gördüğünü bizimkilere deme diyede tembih ettim beni evde biliyolar orhanla fahribir fenerlinin gunluyu Siritiktamam dedi...gettik bula cam takmaya elimde 1 metre cam sağa sola laf atıyozbir fenerlinin gunluyu Siritikneyse camı taktık alamancılara...mavi bandrollü malbora sigaramızı da aldıkbir fenerlinin gunluyu Yesben içmem ama malborayı arkadaşlara dağıtmayı seviyom beleş mal nede olsabir fenerlinin gunluyu Siritiksaat 2 falan oldu dedim kardeş ben çok yoruldubir fenerlinin gunluyu Siritiksen beni eve bırak durmak yok sana yola devam et dedim eve zor attım yani kendimibir fenerlinin gunluyu Siritikondan sonra siteye geldim burda biraz vakit geçirdim..ee sıcak vurmuş dadlı bi uyku bastırdı beni uyumusum saat 7 olmuş[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed] kaktım yemeğimi yedim müzik dinledim biraz bizimkiler mesaj attı hadi len gedeyoz diye hazırlan 5 dakkaya evdeyiz bir fenerlinin gunluyu Siritikbak allahın işine benim kendime ayıracak vaktim olmayacakmı yaaww diye mırıldandım kendi kendime abim demezmi no len bizimolan delimin olum ne gonuşuyon diyebir fenerlinin gunluyu Siritikarabanın korna sesini duyunca anladı senin deliler geldi gene bi işiniz var galiba dedi çaktı davayıbir fenerlinin gunluyu Siritikhoranımıza gittik benim fırıncının çığını gördük kızlara laf attırdık alem yaa çocuk sanki büyümüşte küçülmüşbir fenerlinin gunluyu Siritiksonra çayımızı içiyoz biz havada serin güzelde sohbet baktık saat 1bir fenerlinin gunluyu Virgul00bir fenerlinin gunluyu Siritiknecabuk oldu 1:00...ondan sonra evlere gitme vakti geldi günlük yoldada bizim evin yakınlarında indim arabadan beni şurda indirin biraz kendim taklilim dedim 10 dakkalık yuolu kendimle geçirdim ferdiden klasikleri söyleye söyleye geldimbir fenerlinin gunluyu Siritiksaat 1:15 olmuş günlük geldim işte evime sana yazıyom günLükbir fenerlinin gunluyu Siritik
böyünLükte bukaDDar günLük EfenDi...BugünDe CamCı Yasini birde Çırak İboyu tanıdınbir fenerlinin gunluyu Siritiktam bi bolavadınlı oldun haabir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLI%20(12)

HoşçakaL GünLük EfenDi...

25 temmuz 00:41

mrb GünLük nasılSIN bakaLım...çok özledin biliyorum onun için yazmaya başLıyom[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]ama yorgunum bugün kısa yazacambir fenerlinin gunluyu OOOOOOOOO1sevindin de3mmiiiibir fenerlinin gunluyu Siritik
bugün bi telefon geldi saat 2 defalan hadi maç var var benim dükkana gel kardeşim diyebir fenerlinin gunluyu Siritikla dedim ne oluyok maç pazartesi değilmiydi diye düşündüm afaLLadım biraz[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]arayanı söyleyim tabiki nevzatbir fenerlinin gunluyu Siritikneyse 3 gibi falan çıktım evden geç hazırlanıyom işte idare edbir fenerlinin gunluyu Siritik 3:30 da nevzatın cafedeydim aradım bizim elemanları onlarda geldi maça gidiyoz yürüyerekbir fenerlinin gunluyu Siritik şimdi yaşımız büyük ama içimizdeki çocuk susmak bilmediği için yolda bizim bi devamlı ödünç erik ve elma aldığımız bi ev var ordan gene elma ve erikleri ödünç aldıkbir fenerlinin gunluyu Siritikeskiden maçtan sonra alırdıkbir fenerlinin gunluyu 06neyse saat 5 gibi halısahada oldukbir fenerlinin gunluyu Siritikbiraz ısındık son maçımız geldi çattı saat oldu 5:30 başladık maça gözelde oynuyoz haaabir fenerlinin gunluyu Siritikbitiş düdüğü çaldı saat 6:40 gene yenildik son dakka golüylebir fenerlinin gunluyu Siritiko ödünç almalar yenilmemize sebep oldu ama neysebir fenerlinin gunluyu 06maçtan çıktık herkes stresli bizim nevzat delidir biraz evlendi ama gene uslanmadıbir fenerlinin gunluyu Siritikbize genç bi çocuk soyunma odasına gelip demesinmi gennçler ayağınıza sağlık diyebir fenerlinin gunluyu Siritiknevzat kaldıramadı çocuğa bi çaktı bir fenerlinin gunluyu Siritikbizde sinirliyiz ya maksat kavga olsunbir fenerlinin gunluyu Siritikbi dalmışız ortalık toz dumanbir fenerlinin gunluyu Virgulgüzeldi bugün bi o kavgada rahatladım bir fenerlinin gunluyu Siritikgenç diyen çocukta bayabi yaşlandı ömründen ömür gitti vallabir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLI%20(12)
akşam oldu fırıncı fahrim kardeşim geldi...hadi gidelim dedi horana gittik çayımızı içtik yok yok bu sefer nescafeydibir fenerlinin gunluyu Siritikondan sonra bizim çırağı bulduk gene az onla uğraştık sonrada gene kürkçü dükkanına geldik be günLükbir fenerlinin gunluyu Siritikyorrgunum günlük yeter bu kadarbir fenerlinin gunluyu 06
HoşÇakaL GünLük EfenDi...

26 Temmuz 00:51
MrB GünLüğüm NasıLsın...Daha yorgunum ya üzerimDen atamaDım yorgunLuğumu...

bugün bol bol naSihat dinLedim...AmcaKızLarım evLeniyo veDe ben hiç birinin kimLe evlendiğini bilmiyorum...Babam biraz dedi benim için ilgiLen olum dedi az yardımlarına git düğünde yapılcak bişey varmı diye bi sor amcangile dedi..anlayacan fırÇa yedir duyarsız yiğen olmuŞuZ:bir fenerlinin gunluyu Siritikben sevmiyorum böyLe şeyLeri yaa bugün arkadaşın düğününe biLe uğrayamadım hava sıcak diye evden çıkmadım..korkar oldum benim düğnede kimse gelmiyecek diyebir fenerlinin gunluyu Siritikherkes can atar biri beni düğününe davet etsede gitsem düğüne diye ama bende o yok ya gülük valla gidemiyom kafa dengi adamlar olmayınca yanımDabir fenerlinin gunluyu Siritikbiyandanda düşündüm babamın dediklerini haklı galiba birdahaki akrabalarımdan kim evlenirse evlensin koşuşturmaya ilk ben başlıyacam yaabir fenerlinin gunluyu Siritik
şimdi gecede arkadaşlarla gene horanparkımıza gittik sohbet muhabbet koyuydu ama bu seferde babmın dedikleri aklıma geldi...amcakızının düğününe takıldı kaldı aklım iyimi[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]dedim herkes düğünde ben arkadaşlarla horandayım...hayırsızmıyım yaa şimdibir fenerlinin gunluyu Siritikzaten seneden seneye görüyom akrabaları bugünde gitmesem olur yaaa...BiRde benim arkadaşlar kafa dengi yaa gırgır şamata güzeldi ondaanda uğrayamadımbir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLI%20(12)yorgunum iki gündür bugünüde biraz kısa kestim haberin olsun Günlükbir fenerlinin gunluyu 06
HoşÇakaL GünLük EfenDi...
27 Temmuz 01:05
Mrb GünLüğüm Ben GeLdüm Dabir fenerlinin gunluyu SiritikNaSıLsUn bakaLum UşAğUmbir fenerlinin gunluyu Siritik

bugün nasıl geçti diyeceksin bende şimdiden yazim seni zaten fazlaca merakta bırakıyom[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]bugün bizimkilerin işLeri erken bitti fırıncım kardeşimin işi 12 de bitmiş bana mesaj atmış anca 2bir fenerlinin gunluyu Virgul30 da gördüm teli unutmuşum yanıma almayıbir fenerlinin gunluyu Siritiksinir olmuş vaLLa[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]bizim orhanda 1bir fenerlinin gunluyu Virgul30 da mesaj atmış nerdesin loo diyebir fenerlinin gunluyu Virgulbende gene görmedim ikisini aradım saat 2bir fenerlinin gunluyu Virgul30 da buluştuk bunlarda surat 1 karışbir fenerlinin gunluyu Virguldedim beni indirin La şurDa diye...dedim ne bu suratbir fenerlinin gunluyu Siritikhaksızım birde zeytin yağı gibi suyun üzerine çıkmaya çalışıyom çaktırmadanbir fenerlinin gunluyu 06dediler sana su icadı kullanmasını öğretemedik yanında bulundur sunubir fenerlinin gunluyu Virgulkaçta buluşçktık saat kaç dediler anlayacan fırça yedik iyimibir fenerlinin gunluyu Siritikbişey demedim susuyom ben..susmamın sebebide var daha berber mehmedimin yanına gidip saça şekil vercem ama diyemiyom bunlar sinirli diye bende susuyom bu yüzdenbir fenerlinin gunluyu Siritikneyse çarşı merkezine geldik...geldikte çekinerek dedim ben bi berberin yanına varcam dedim.saçı şekle kuyacambir fenerlinin gunluyu Siritikolmaz dediler bizim çevre ilçe var çay ilçesi orada işimiz var yeterince geç kaldık dediler saç baş dağınık gettik çayabir fenerlinin gunluyu Siritikçayda bikaç işimiz vardı onları çözdük saat 5 oldumu...geri bizim ilçeye geldikbir fenerlinin gunluyu Virgulbende dedim beyler sizin işiniz vardır beni çarşıda bırakınbir fenerlinin gunluyu Siritikorhan dedi ben eve giderim aldım benim fırıncıyı Yanıma berberime gittimbir fenerlinin gunluyu Siritiközlemişler beni bi hürmet bi hürmet görbir fenerlinin gunluyu Siritikçayımı içtim ondan sonra başladım saçıma şekil vermeye..ben zahmetsiz müşteriyim kendi işimi kendim görüyom birde üstüne para veriyom iyimibir fenerlinin gunluyu Siritik ondan sonra ver elini alamanya demek var ama ver elini horan parkımızbir fenerlinin gunluyu Siritiksaat 8 ekadar orda çayımızı içtik içmez olaydıkbir fenerlinin gunluyu Siritikismail abem gelmezmi masamızabir fenerlinin gunluyu Siritikhadi içiyoz dedibir fenerlinin gunluyu Siritikdedim abi evlendin barklandın içme dedimbir fenerlinin gunluyu Siritikşaka muradım içmem len demezmibir fenerlinin gunluyu Siritikçocuk sordu masada ne içersin abi...ismail abem demezmi viski varmı gülüm diyebir fenerlinin gunluyu 06koptuk vallabir fenerlinin gunluyu Siritikhoran bize bakıyo biraz dindar takılır bizim oralarbir fenerlinin gunluyu Siritikşaka gülüm dedi kola ver sende içelim dedi gonuşmasını bi duy yaa ölün gülmektenbir fenerlinin gunluyu Siritikondan sonra bunla bi langırt oynadık masa kırılacak hırslandı bubir fenerlinin gunluyu Siritikbunun alıdık hesabınıbir fenerlinin gunluyu Virgulhesabıda ödedi ismail abembir fenerlinin gunluyu Siritikondan sonra bunun derme çatma toplama renosuynan eve kadar rally yaptıkbir fenerlinin gunluyu Virgulbu beni damardan bezdiriyor daha öğlen vakti bile arabesk dinler yaa hemde yöreselinden damar arabesk hayattan elimi çektim yolDabir fenerlinin gunluyu SiritikBirDe korkuyom arabada dağılcak diyebir fenerlinin gunluyu 06saat 9a yaklaştı eve anca girdim...ondan yarım saat sonra gene aradılar fahri ben orhan afyonu gezmeye gittikbir fenerlinin gunluyu Siritikafyona çaykurun tırı gelmiş bi demli çay içtik orda bir fenerlinin gunluyu Siritikgezdik büyükşehir afyonu ondan sonra tek gerçek bolavadınımıza memlektimizin güzide ilçesine döndük ve günümüz son buldu saat12bir fenerlinin gunluyu Virgul45bir fenerlinin gunluyu Siritik
HoşÇaKaL GünLük EfenDi...
28 Temmuz 01:37

SLm günLüğüm naSılsın bakaLım...Bugün Sana SataşmaDan yazaCam Ama SeBebİ BENdE kaLsın...
BugünDe herzamanKi gibi Doğan güne selam verDik güzel başLAdı günüm...bizim turnuva formaLarını tesLim ettim[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]centilmenLik kupaSını biz alacaz bu haberide öğrendim dahada neşelendim[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]ondan sora bizim nevzata uğradım özledim Loobir fenerlinin gunluyu Siritikvalla gülmek için bunun evlerine gittim boyacı mustafamDa var diyebir fenerlinin gunluyu Siritikilk önce kLasik bi fırÇa yedimbir fenerlinin gunluyu Siritiknevzattan heralde ölsek gelcen yanıma diyebir fenerlinin gunluyu Siritikmustafada demezmi murat maçtan snra göremiyoz bizle takılmıyon diyebir fenerlinin gunluyu Siritikbi kola aldım sussunlar diye soğugunDanbir fenerlinin gunluyu Siritikbunlar kolayı içinde sustularbir fenerlinin gunluyu Siritikbaktım ortalıkta fazLa gırGır yok dedim mustafa boyayı fazla ediyon birde çzigileri eğri çekiyon diyebir fenerlinin gunluyu Virgul baktım nevzat demezmi len saf boyacı düzgün iş yap valla kanattan ayağımı çekerim herkes uçan boyacı görür dedibir fenerlinin gunluyu Siritikkeyfim yerine geldi güldüm biraz[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]onDan sonRa mersinLi arkadaşım geldi faik[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]serseri daha hala akıllanmamış gelene gidene laf atıyorbir fenerlinin gunluyu Siritikmersinde gitti bir hafta önce dayak yedi geldi daha hala aynıbir fenerlinin gunluyu Siritik musafaya dedim bu ne olacak dedi ona birde ben ayar çekecem eyii bi zopa çekecem tam bolvadinli olacak bırakacak bu işleri diyebir fenerlinin gunluyu Siritikbaktım gülmekten karnım ağrıyo dedimbir fenerlinin gunluyu Virgulbize müsade beyLerbir fenerlinin gunluyu Virgulsağodan esinlerekbir fenerlinin gunluyu Siritikyok dedi nevzat bırakma dedim ben kaçıyom akşam uğrarımbir fenerlinin gunluyu Siritikgece 12bir fenerlinin gunluyu Virgul30 da uğradım yoktu yerinde boyayı bitirmişlerbir fenerlinin gunluyu 06neyse nevzattan sonra akşam benim fırıncım kardeşimle çıktık gene horanabir fenerlinin gunluyu Siritikabime yakalıandım gene horanamı beyler dedi bastı kornaya bıraktı gitti[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]horandada yenildiğimiz çocukları gördük günLük iyimibir fenerlinin gunluyu Virgulonalara görünmeden geçip gittik bi yere oturdukbir fenerlinin gunluyu Siritiksaat 11bir fenerlinin gunluyu Virgul30da hran mesaimiz bitti bi gelirken çorbacımız var Han diye bi mekan orda çorbamızı içtik derken 12:30 oldu dedim nevzata uğrayalım anlatmıştım ya uğradım bitirmişler boyayı beni beklemeden birdebir fenerlinin gunluyu 06ondan sonra çarşı merkezinden eve doğru geliyoz bizim ünLü delilerden hicaziyi gördük[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]kızlarla başı beladaymıŞta beyefendininbir fenerlinin gunluyu 06onu dinledik vede gecemiz böyLe bitti Be günLük...
BugünDe bOyacı mustafayıbir fenerlinin gunluyu Virgulbirde serseri mersinli faiki tanıdın Lo İYİsİN iYibir fenerlinin gunluyu Siritik

HoŞçakaL GünLük EFenDi...

1 AğuStoS 01:02

Mrb günLüğüm NasıLsın LoQoOQobir fenerlinin gunluyu Siritik
bugünLerde YzamaDım sana VaLLa herŞey çok GüzeL ama...kanDiL gününü tam İCra edemeDikbir fenerlinin gunluyu OOOOOOOOO1gene bizim ÇatLakLara uyup ŞehirDışına GezMeye Gettik YanaCaz vaLLa YanaCaz...NamığIn şarkı sözleri sözü geLdi Yan cehennem yan 5 kamyQn kömürünen geLioz deyyo ya şarKıDabir fenerlinin gunluyu Siritikneyse öyLe geçt sıraDan gün Gibibir fenerlinin gunluyu OOOOOOOOO1biRde kandil günü haber aldım kpss den iyi puan gelmiş polislik için yetiyor puanım belki polis olarak yazarım looo günlük bundan sonrabir fenerlinin gunluyu SiritikpoLis murat yakışıyo yaa dilede hoş geliyo dimibir fenerlinin gunluyu 06hayırlısı be günlük..[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]
Ama dün güzeldi yaa Teli kapattım evdekilerede dedim gelirlerse murat yok deyin diye kendi başıma balkonda çay ve müzik sefası yaptım yawww:bir fenerlinin gunluyu Siritikdünya varmış beabir fenerlinin gunluyu Siritikbugünde kendim takilem dedim evin önnde iki saat korna çaldılar evdekilerde ağızlarından kaçırmış evde geliyo diyebir fenerlinin gunluyu Siritikatletle çıktım karşılarına dedim geliyom layn dadLı gaçıkLar bekLeyin heLebir fenerlinin gunluyu Siritikçıktık dün neredeydin ne yapıyodun tel niye kapalı falan dediler dedim bune olum sorgu yerimi len dedim:[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed] hadi yol alalım dün dünde galdı bugünler bizim olsun dedim verdim ayarı gettik gezmeyebir fenerlinin gunluyu Siritikbizimkiler bu mübarekgünlerde gene içtiler bende kolayı gazeteye sarıp içtim ortam bozulmasın diyebir fenerlinin gunluyu Siritikmüzik son ses geldik evlerebir fenerlinin gunluyu Siritikmahallemin ıskları yandı gomsular dedi muratı getirdiler gene diye..şanki ayyaşızDa evime bırakmaya gelmişler gibibir fenerlinin gunluyu Siritikvede böyle geçti günüm be GünLükbir fenerlinin gunluyu Siritikşimdilik bukadar kısa...
HoşÇakaL GünLük EFenDi...
[center]3 AğuStos 2008

mRb GünLükçüm nasILSInız Bakalım[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]RESmi takıldım yaa sıkıcı böyLe[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]Naber LayN GünLükbir fenerlinin gunluyu SiritiknaSSAn GoÇum BenÜm aSLanımbir fenerlinin gunluyu SiritikHadi yazmaya BaşLeyem...
Bugün msn takılıyodum üniversitedeki ev arkadaşımla konuştum..Düğün varmış istanblda ev arkadaşımın abisinin davet ettiler davetiyede yoldaymış valla napcaz biLmiyom yaww..gelDe eskiKi gibi ÇoŞaLım dediler[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]çok canLı müziktekiLeri çoşturudukta takıldı biraz banabir fenerlinin gunluyu Siritikbende bakalım dedim...işin içinde istanbul var be günlük benim için çok özel bi yer orası o arkadaşımda bunu bildiği için damarıma girdi...benim istanbula gideceğimde tek yapacağım şey Kız kulesine karşı oturup demLi bi çay içmek arkadanda damarından hafif müzikbir fenerlinin gunluyu SiritikOda bunu tekliff etti gelirsen söz kızkulesinDe takılCaz Dedibir fenerlinin gunluyu Siritik neyse ondan sonracezim biraz falcılar gibi Konuştum ama idare etbir fenerlinin gunluyu Siritikçıktım dışarı bizim camcı yasin kardeşimin yanına gittim hiç gelmiyosun dedi konuştuk eski yıllardan vakit su gibi geçtibir fenerlinin gunluyu Siritikeskiden internetçi vardı nevzat vardı deyeceksin şimdi onunlada dün akşam horanda karşılaştık moralim bozuldu burda karşılaşmasak hiç geleceğin göreceğin yok murat bey dedibir fenerlinin gunluyu Siritiknevzat horandayım keyfim iyi senide görecem ben unutmam gardaşım dedim sıvıştım ordan uğraşamam nevzatlanbir fenerlinin gunluyu Siritikakşam oldu işte eve geldim...ev ekmeği yedim üzerine yağı dörttüm yağ eriyo böylee sıcak sıcakbir fenerlinin gunluyu Siritikvee beklenen son bizim fırıncıyla orhan geldi...ondan sonra burdaki rafet elroman konsderini bırak sen afyona gezmeye git...el gider mersine biz gideriz tersine hesabıbir fenerlinin gunluyu Siritikafyon bolvadine geliyo konsere biz gidiyoz afyona gezmeyebir fenerlinin gunluyu 06afyonu turladık eski mazileri hatırladık...bir fenerlinin gunluyu ASKIMTATLIIIIIIIIefkarlandık yolda damara vurduk kendimizi be günlük..ve işte bugünde böyle son buLdu yarına Allah kerim..inş. normal geçer yaa valla hareketli geçiyo günlerim...az bi kimse arayıp sormasada kafa dinlesek be günlüğüm[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]ama yok yok olmaz DostLarı OlmaLı insanın ama normal oLsunLar deLilerden çok ver benDE[img:e2ed]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:e2ed]BUGÜNlÜK BuKAdDerrrbir fenerlinin gunluyu TATLIIIIIIIIIII6
HoşÇaKaL GünLük EfENdi...bir fenerlinin gunluyu XXXXXXX1

[/center]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]