MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

caner 4 yil fenerbahcede

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1caner 4 yil fenerbahcede Empty caner 4 yil fenerbahcede C.tesi Tem. 17, 2010 3:38 pm

KaMRaN

KaMRaN
Admin
Admin

Geçtiğimiz sezon Galatasaray'da kiralık olarak oynayan CSKA Moskovalı futbolcu Caner Erkin Fenerbahçeli oldu.
Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçen genç sol bekle ilgili Fenerbahçe Kulübü'nden de resmi açıklama geldi. Sarı-lacivertli kulüp, Caner'le 4 yıllık anlaşma sağlandığını duyurdu.
İmza töreninin önümüzdeki günlerde düzenleneceği bildirildi.
"GERÇEK FENERBAHÇELİYİM"
Fenerbahçe'nin CSKA Moskova takımından transfer ettiği ve 4 yıllık sözleşme imzaladığı Caner Erkin, büyük mutluluk yaşadığını söyledi.
Can Bartu Tesisleri'nde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Caner, Fenerbahçe'de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtirken, "Böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. İnşallah burada uzun seneler kalmak istiyorum" dedi.
Sarı-lacivertli ekibi zor bir sezonun beklediğinin ve beklentilerin yüksek olduğunun aktarılması üzerine Caner, "Hedeflerimiz her zaman büyük olmak zorunda. Hem kulüp açısından, hem başkanımız, hem de camia açısından beklentiler yüksek. Şampiyonluk bekleniyor. Biz de elimizden geleni yapmak zorundayız. Şampiyonlar Ligi, Turkcell Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda birinci olmak istiyoruz" diye konuştu.
Fenerbahçe'ye gelmesinde teknik direktör Aykut Kocaman'ın da etkili olduğunu aktaran genç futbolcu, CSKA Moskova ile yaşanan bonservis sorunu nedeniyle de transferinin biraz geciktiğini ifade etti.

"ARDA ÇOK YAKIN ARKADAŞIM"
Caner Erkin, geride kalan sezonu kiralık olarak geçirdiği Galatasaray'da kendisinin kalmak istemediğini söyledi.
Yöneltilen bir soru üzerine Caner, "Galatasaray'da kalmayı ben istemedim ve Fenerbahçe'ye gelmek istedim. Bunun için buradayım zaten" şeklinde konuştu.
Sarı-kırmızılı takımdan ayrılmasında, Arda Turan ile antrenmanda yaşadığı gerginliğin etkili olup olmadığı şeklindeki soruya ise Caner, "Hiç alakası yok. Arda benim çok yakın arkadaşım. 7-8 senedir milli takımlarda beraberdik. Hiçbir sorumuz yok. O anda gelişmiş bir olaydı" yanıtını verdi.
"GERÇEK FENERBAHÇELİYİM"
Sarı-lacvertli takımın yeni transferi Caner Erkin, kendisinin gerçek bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu kaydetti.
Galatasaray'da oynarken de geçmişte de Fenerbahçe taraftarı olduğunu açıkladığını anlatan Caner, "Ben gerçekten Fenerbahçeliyim" diyerek sözlerinin tamamladı.
Caner Erkin, açıklamasının ardında Fenerbahçe takımıyla ilk antrenmanına çıktı.
CANER ERKİN KİMDİR?
Fenerbahçe'nin son transferi Caner Erkin, Vestel Manisaspor'da yıldızı parladıktan sonra Rus devi CSKA Moskova'ya transfer olmuştu. 4 milyon euro bonservis bedeliyle Rusya'ya giden Caner, geçen sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giymişti.
Caner Erkin... 4 ekim 1988 doğumlu. Vestel Manisaspor'da yıldızı parlayan Caner, Ege temsilcisinin Süper lig'e yükseldiği 2005-2006 sezonunda adından söz ettirmeye başladı. Ersun Yanal yönetiminde başarılı bir sezon geçiren Manisaspor'un Arda Turan ile birlikte en çok göze çarpan isimlerinden biriydi. Caner, ligde forma giydiği 24 maçta 3 gole imzasını attı. Büyük takımların yakın takibine aldığı Caner, sürrpiz bir şekilde 2006-07 sezonunun devre arasında CSKA Moskova takımına transfer oldu. Rus ekibi henüz 18 yaşındaki genç yıldız adayı için Manisaspor'a 4 milyon dolar bonservis bedeli ödedi.
Caner, kariyerinin çok başında gittiği Rusya'da istikrarlı bir şekilde forma giymedi. Genellikle son bölümlerde oyuna giren Caner, buna karşın Şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa ligi deneyimi yaşadı.
Caner geçtiğimiz sezonun başında CSKA Moskova tarafından Galatasaray'a kiralandı. Sarı-kırmızılı takıma uyum sürecini atlattıktan sonra formayı kapan Caner, ligde 20 maçta görev yaptı. Türkiye Kupası'nda ise 6 maçta 3 imza attı. Galatasaray'ın UEFA Avrupa ligi'nde Atletıco Madrid ile İstanbul'da oynadığı maçta kırmızı kart gören genç futbolcu, birçok kişi tarafından turun kaybedilmesinde en büyük pay sahibi olarak gösterildi. Caner'in yakın arkadaşı Arda ile antrenmanda ettiği kavga da kamuoyunda uzun süre konuşulmuştu.
Caner, sezonun bitimiyle birlikte kulübü CSKA Moskova'ya döndü. Genç ve gelecek vaadeden bir isim olan Caner'in yolu, bu kez İstanbul'un bir başka büyüğü ile kesişti. Fenerbahçe, hem kulübü hem de kendisiyle anlaştığı genç futbolcuyu renklerine bağladı.

http://mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]