MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Polat'a ağır iftira!

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Polat'a ağır iftira! Empty Polat'a ağır iftira! Cuma Eyl. 03, 2010 12:22 pm

SSSS

SSSS
Moderatör
Moderatör

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Galatasaray Başkanı, çirkin kampanyalardan söz etti. "Uzakdoğuda küçük kızlarla beraber oluyormuşum. Adnan Sezgin'le de, Rusya'da alem yapmışız. Bunları kanıtlasınlar" dedi.

Konuya 2. başkanlığı döneminden beri bilinçli bir şekilde kendi ve yönetimiyle ilgili planlı bir yıpratma kampanyası yürütüldüğünü söyleyerek başlayan Polat, daha sonra bombayı patlattı. Polat şunları söyledi: "Güya ben sık sık Uzak Doğu'ya gidip, yaşı küçük kızlarla beraber oluyormuşum. Bunlar kasete çekilmiş ve Sayın Mesut Yılmaz bu görüntülerle bana şantaj yapıp, kumar borçlarını ödetiyormuş. Böyle iğrenç bir şey olabilir mi! Uzakdoğu'da bir büromuz var ama neyseki yalnızca iki defa gittim ve bu gidişlerimde ailemde yanımdaydı."

ADNAN POLAT, ADNAN SEZGİN VE AZİZ YILDIRIM

Polat bahsettiği yıpratma kampanyasıyla ilgili bir başka iddiaya ise şu yanıtı verdi: "Özellikle Hıncal Uluç ve Ahmet Çakar 92-93 yılında Rusya'da yaşandığı iddia edilen bazı olayları sürekli ima edip, beni ve ekibimi dolayısıyla Galatasaray'ı yıpratmaya çalışıyor. Bir ay önce Aziz Yıldırım ile karşılaştım o da bu yazılanlardan son derece rahatsız ve tepkili.

Bir taraftan Aziz Yıldırım'ı bir taraftan Adnan Sezgin'i işin içine sokmaya çalışıyorlar, beni yıpratmak için.

Sözüm ona o tarihlerde Adnan Sezgin ile Rusya'ya gitmişiz. Spartak Moskova maçı oynamak için takımla birlikte gittik ve otelden yalnızca bir gün Onopko'nun transferi için ayrıldık. Ama yazılanlara göre Adnan Sezgin ile bir otelin kral dairesini kapatmışız, içerde kızlar ve uyuşturucu varmış, polis başmış, içişleri bakanı ve elçilik devreye girmiş bizi kurtarmışlar. Bu hikayeyi ima ederek Ahmet Çakar ve Hıncal Uluç sürekli bizi eleştiriyorlar. Aziz Bey'in eline de bizim alem kasedimiz geçmiş ve Aziz Bey de bize bu kasetle şantaj yapıyormuş.

Aziz Yıldırım da son görüşmemizde çok kızgındı ve seni eroinman beni de şantajcı yaptılar dedi. Bu hikayeleri birisi basına servis yapıyor. Beni üzen araştırmacı gazetecilerin hiçbir araştırma yapmadan bunları servis etmeleri."

2Polat'a ağır iftira! Empty Geri: Polat'a ağır iftira! Cuma Eyl. 03, 2010 2:18 pm

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

eline saglik

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]