MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BUNLARI DUNYADA BIR TEK TURKLER YAPAR[beyendiyinizi paylasin]

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Sigarayı çoraba veya kulak arkasına koymak

"Senin paran burda geçmez!" deyip karşıdakinin eline sarılmak

Otobüs, uçak, hastane, vb. gibi cep telefonu kullanmanın yasak olduğu yerlerde gizli gizli cep telefonu ile konuşmak.

Yabancı dil öğrenirken önce küfürleri öğrenmek, yabancılara Türkçe öğretirken önce küfürleri öğretmek.

BUNLARI DUNYADA BIR TEK TURKLER YAPAR[beyendiyinizi paylasin] Abuzer Japonları kastederek "Adamlar yapmış abi!" demek

Ortaokul ve lisedeki anı - hatıra defterlerine yazarken "bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için..." diye başlamak

Discoya siyah kumaş pantolon ve üstüne beyaz gömlek giyip gelmek, ve akabininde discoda bulunan kızları dikkatle incelemeye almak

Havaalanları ve kara sınırlarındaki arama kontrol noktalarında herkes kilitli ve plastik yeni bavullarla seyahat ederken eğer birileri son model bavulunu bile iple bağlamak

Mini etek giymiş bir kız, restoranda ya da bir cafeye oturunca bacak bacak üstüne attığında mini eteğini aşağıya doğru çekiştirmeye başlarsa… ( madem kapatacaktın da neden mini giydin değil mi?)

Herkes kaldırımdan yürürken,özellikle yolun ortasında ısrarla yürümek

Trafikte kırmızı ışıkta beklerken sarı ışık yanar yanmaz arkadaki arabanın kornaya görmedik gibi basmak

Saçında abartısız 1 kg jöle ile saçını yapıştırmışsa ve de bu durumdan çok hoşnut bir şekilde sokaklarda dolaşıyorsa. Bilin ki bu kişi %100 öz be öz Türktür.

ben duydum bunu
Japonları kastederek "Adamlar yapmış abi!" demek

KARAMEL96

KARAMEL96
Kraliçe Üye
Kraliçe Üye

cok komikmis,paylasim icin tsk,canim

http://GITME.FORUMMUM.COM

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Ortaokul ve lisedeki anı - hatıra defterlerine yazarken "bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için..." diye başlamak

BI SEY DEYIL

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]