MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TÜRKİYE DÜNYA ŞAMPİYONU OLSUN, BENİM AYAĞIM FEDA OLSUN.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

KaMRaN

KaMRaN
Admin
Admin

TÜRKİYE DÜNYA ŞAMPİYONU OLSUN, BENİM AYAĞIM FEDA OLSUN.
Dev adamlarımızın Slovenya'yı da eze eze yendiği karşılaşmada Sinan Erdem salonu yine tıklım tıklımdı.. Takımımızı destekleyen ünlü isimler arasındaki ARDA TURAN, sakat ayağı ile salondaydı ve maç sonunda NTV canlı yayınına konuk oldu. GENÇ MİLLİ YILDIZ, AYAĞININ DURUMUNU SORAN SPİKERE ÇOK ANLAMLI BİR CEVAP VERDİ..

Galatasaray ve Milli Takımımızın genç yıldızı Arda Turan, maç sonunda NTV canlı yayında konuk oldu.. İbrahim Kutluay ile şakalaşan Arda'nın son derece neşeli olduğu göründü..

Esprileri ile geceye ayrı bir espri katan Arda, futbol tabirleri ile karışık basketbol milli takımımızın oyununu yorumladı...

Sakatlığı sebebiyle ortopedik koruma aparatları takılı halde salona gelen ve canlı yayına katılan ARDA Turan'a NTV nin bayan sunucusu AYAĞININ DURUMU NASIL diye sordu..

Arda ise bu soruya ŞİMDİ AYAĞIMIN NE DURUMDA OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL, BASKETBOL TAKIMIMIZ DÜNYA ŞAMPİYONU OLSUN, BENİM AYAĞIM FEDA OLSUN diyerek çok anlamlı bir mesaj vererek yine büyük takdir topladı..

http://mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]