MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Antep Schalke'yi maglup etti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Antep Schalke'yi maglup etti Empty Antep Schalke'yi maglup etti Paz Tem. 18, 2010 9:43 am

SeRDaR aSiGi

SeRDaR aSiGi
Admin
Admin

Hollanda'nın Arnhem kentinde ikinci etap kamp hazırlıklarını sürdüren Gaziantepspor, kamptaki ilk hazırlık maçında Almanya'nın Schalke 04 takımını 3-1 yendi.
Doorweth Stadı'nda oynanan karşılaşmada kırmızı siyahlılar, maça Karcemarskas, Elyasa, Emre Güngör, Yalçın Ayhan, İvan, Erman Özgür, Zurita, Serdar Kurtuluş, Olcan Adın, Julio Cesar De Souza ve Mehmet Yılmaz 11'i ile başladı.
Rakip Schalke 04 ise Himmetman, Streit, Quutschalla, Muhovie, Erwig, Kraska, Glowacz, Hermsen, Frank, Panchan, Latza kadrosuyla yer aldı. Kırmızı siyahlıların gollerini 5. dakikada Mehmet Yılmaz, 41. dakikada Serdar Kurtuluş, 55. dakikada ise İbrahim Ferdi attı. Schalke 04'ün golünü ise 65. dakikada Wiegel kaydetti.
Karşılaşma sonunda maçı değerlendiren teknik direktör Tolunay Kafkas, iyi bir hazırlık döneminden geçtiklerini, iki hazırlık maçında da şu ana kadar yenilmediklerini belirterek, "Takımımızda önemli bir gelişme görüyorum. Her zaman kazanmaya endeksli bir takım olacağımızı söylemiştim. Hazırlık maçlarında sonuç çok önemli olmasa da görüntü beni memnun etti. Rakip de Almanya'nın ciddi bir ekibi, çünkü çok koşuyorlar, çok mücadele ediyorlar ve disiplinli oynuyorlar. Buna rağmen sahaya çıkarttığım ilk takım daha iyi gözüktü. İkinci takımımız ise görevini yapmaya çalıştı. Önümüzdeki hazırlık maçlarında eksiklerimizi giderip daha iyi bir Gaziantepspor izlettirmek istiyoruz" diye konuştu.
Kırmızı-siyahlılar, 19 Temmuz Pazartesi günü FC Zwolle ile karşılaşacak.

http://www.mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]