MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

MİLLİ TAKIMDA SAKAT SAKAT OYNADIM.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1MİLLİ TAKIMDA SAKAT SAKAT OYNADIM. Empty MİLLİ TAKIMDA SAKAT SAKAT OYNADIM. C.tesi Eyl. 18, 2010 10:02 am

KaMRaN

KaMRaN
Admin
Admin

ürkiye'nin İLK ve TEK Online Futbol Dergisi HABERiN DETAYI

MİLLİ TAKIMDA SAKAT SAKAT OYNADIM. G.SARAY İÇİN DE BÖYLE OYNAMIŞTIM AMA O ZAMAN OLUMSUZ TEPKİLERLE KARŞILAŞMIŞTIM..
Galatasaray ve Milli takımımızın genç yıldızı Arda Turan, Galatasaray Tv deki yayında sakatlığı ilgili sorulara cevap verirken ilginç bir değerlendirmede bulundu.. Milli Takımda bağları kopmasına rağmen 60 dakika oynamasının tamamen kendi kararı oduğunu belirten ARDA TURAN, G.SARAY İÇİN DE AYNI ÖZVERİDE BULUNMUŞ, SAKAT SAKAT OYNAMIŞTIM AMA BUNA RAĞMEN OLUMSUZ TEPKİLER ALMIŞTIM diyerek, sakat sakat oynadığı maçlarda ıslıklanıp, protesto edilmesini ima ederek bazı adreslere MESAJ GÖNDERDİ.. İŞTE DETAYLAR..

Galatasaray Kaptanı Arda Turan sakatlığı, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink ve daha birçok konuda Galatasaray Televizyonu’na önemli açıklamalar yaptı.

Sakatlığına kısaca değinelim. Şu an durumun nasıl? Sakatlık pozisyonuyla ilgili yine söylentiler vardı...

Açıkçası sakatlandığım pozisyonun kasıtlı olduğu düşündüm. Ama futbolun içinde böyle şeyler var. Allah korusun ayağım kırılabilirdi. Ama kırılmadı. Milli Takım ve Galatasaray Sağlık Ekibi ile ilgili söylenenler doğru değil.

Oyuna devam etmek tamamiyle benim kararımdı. Zaten bağlarım kopmuştu. Öyle oynamayı ben tercih ettim. Sahanın içindeyken sadece ödemim biraz arttı. Onun da sadece bir iki günlük bir tedavi süresi vardı.

Golü sakatlandıktan sonra attın...
60 dakika öyle oynadım; ama nasıl olduğunu bilmiyorum. Sadece oyuna konsantrasyon olmuştum. Bu fedakârlık gibi düşünülmesin. Sadece ayağımı iyi hissettim, oynamak istedim ve devam ettim. Yani bunu daha önce Galatasaray için de yaptım. Ama her zaman tepkiler ya olumlu ya olumsuz oluyor. Galatasaray için sakat sakat oynadığım zaman olumsuz tepkilerle karşılaşmıştım.

Sahalardan uzak kalma süresi tam olarak nedir?
Bu tamamen doktorlarımızın bileceği bir şey. Ama tam iyileşmeden asla bir daha oynamayacağım. Doktorlar, ''Tamam! Arda çıkıp oynayabilirsin'' dediği zaman oynayacağım. Daha koşulara başlayamadım, 10-12 gün sonra hafif hafif koşulara, bisiklet çevirmeye başlarım diye düşünüyoruz. Bakalım ondan sonraki süreci izleyeceğiz.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink’in "Arda’yı izlemekten büyük bir keyif alıyorum" şeklinde bir açıklaması vardı...
Onun gibi büyük bir teknik direktörden böyle şeyler duymak çok önemli ve çok güzel bir şey. Ben her zaman söylüyorum ben işimi yapmaya çalışıyorum. Takım oyunu oynamaya, elimden gelenin en iyisini vermeye çalışıyorum. Bugün de yarın da bu böyle olacak. O yüzden düşünceleri için çok teşekkür ediyorum.

http://mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]