MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Zorunlu dönüş

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Zorunlu dönüş Empty Zorunlu dönüş Cuma Ekim 08, 2010 3:30 pm

nurten*serdar

nurten*serdar
Moderatör
Moderatör

Milli takım idmanında sakatlanan Arda, Galatasaray yönetiminin de baskısıyla dün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Kaptan, Berlin'de uçağa binmeden önce yaptığı açıklamada, doktorunun pazartesi günü basını bilgilendireceğini söyledi.

Zorunlu dönüş Fft1mm1206144

Ve beklenen oldu... Milli takımla çıktığı idmanda sakatlanan ve pubis teşhisi konan Arda Turan, dün Almanya’da teknik heyet ve sağlık ekibiyle bir araya geldi. Yapılan değerlendirmelerin ardından genç yıldızın Türkiye’ye dönmesine karar verildi. Berlin Havalimanı’nda uçağa binmeden önce kısa bir açıklama yapan Arda, Almanya karşısında oynayamayacağı için çok üzgün olduğunu belirtirken, “Sakatlığım hakkında bir şey söylemek istemiyorum. Doktorum pazartesi günü detaylı bir açıklama yapacak” demekle yetindi. Başarılı oyuncunun Türkiye’ye dönmesinde iki önemli etken rol oynadı.

Yönetim ısrar etti
Arda’nın Belçika maçında yaşadığı sakatlığın ardından, oyundan alınmayıp 90 dakika sahada kalması nedeniyle yönetim, federasyona büyük bir tepki göstermişti. Ardından yine milli takımda ciddi bir sakatlık yaşaması, Sarı-Kırmızılılar’ı küplere bindirdi. Adnan Polat, Arda’nın Galatasaray’da takımla idmana çıkmadan, milli takım kampında antrenmanlara alınmasına oldukça sinirlendi. Polat, Mahmut Özgener’le
yaptığı telefon konuşmasında da bu rahatsızlığını dile getirdi. Galatasaray yönetiminin, genç oyuncunun dönmesi için yaptığı baskı sonuç verdi.

Risk almak istemediler
Federasyonun da Arda’nın sakatlığı konusunda risk almak istemediği ve teknik heyetten, genç yıldızın kadrodan çıkartılmasını talep ettiği öğrenildi. Tüm bu gelişmelerin ve değerlendirmelerin ardından Arda Turan, Berlin’den bindiği uçakla İstanbul’a döndü.

http://www.ardafanclub.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]