MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"Şerefsizlik yapıyorlar"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1"Şerefsizlik yapıyorlar" Empty "Şerefsizlik yapıyorlar" Perş. Ekim 14, 2010 4:17 pm

nurten*serdar

nurten*serdar
Moderatör
Moderatör

NTV Spor'a röportaj veren yıldız futbolcu, artık herkesin doktor gibi konuşmasından yakınırken, “Biri çıkıp şerefsizlik yapıyor. Bir başkası da bu şerefsizliği manşetine taşıyor. Türkiye'de bazı şeylerden nefret ediyorum” ifadelerini kullandı.

Almanya’nın Münih kentinde operasyon geçiren Arda Turan, son dönemde sakatlığıyla ilgili yapılan spekülasyonlara çok sert bir şekilde cevap verdi. Yıldız futbolcu, NTV Spor’a röportaj verirken, açıklamaları için kulübünden izin almadığını ve belki de ceza alacağını söyledi. Sakatlığıyla ilgili hem Galatasaray Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Burak Kunduracıoğlu’nun hem de ameliyatı yapan Dr. Ulrike Muschaweck’in gerekli bilgilendirmeyi yaptığını belirtti. Arda, yaşadığı sakatlığın herkesin başına gelebileceğini söylerken, “Ancak herkesin vücut yapısı farklıdır, iyileşme süreci farklıdır” ifadelerini kullandı. Milli oyuncu, ülkemizde herkesin doktor olduğunu belirtirken, “Herkes bilmedikleri, kontrol etmedikleri insanlar hakkında fikir beyan ediyor” dedi.

‘Bir şerefsizliktir gidiyor’
Röportajın ilerleyen bölümlerinde açıklamalarını sertleştiren Arda, “Biri çıkıp seks yüzünden olmuştur diyor. Biri bir şerefsizlik yapıyor. Ötekisi o şerefsizliği alıp gazetesine manşet yapıyor. Ben böyle konuşuyorum, hep biz dava ediyoruz, artık onlar dava etsin diye düşünüyorum. Biz sustukça onlar üste çıkıyor” ifadelerini kullandı. Bir gazetede seks yaptığı için sakatlandığının manşete çıktığını, kendisinin 238 maç oynadığından hiç bahsedilmediğinden yakınan Arda, “Utanmadan benim kız arkadaşımla fotoğrafımı koymuşlar. Benim bir ailem yok onun bir ailesi yok! Bir şerefsizliktir gidiyor” ifadelerini kullandı. Türkiye’de bazı şeylerden artık nefret ediyorum. Bunlara sahada cevap vermek isterim ama şerefsizliğe, ahlaksızlığa verilecek cevap yok” diyerek tepkisini dile getirdi.

Mini Yorum:

Gençler yatağa düşerdi!

"Benim de başıma gelmişti. Bu sakatlık aşırı seksten oluyor" diyen Erman Toroğlu yanılıyor. Eğer onun dediği gibi olsaydı, hemen tüm gençler bugün yatakta olurdu. Buna sporcular da dahil. Haklı olduğu bir nokta ise Arda Turan’ın ağır sıklet çalışmış olabileceği. Kasık fıtıkları genellikle ağır yük kaldırmaktan olur. Oyunu kuralına göre oynamamış olabilir. Boş bulunup böyle ağır bir çalışma yapmışsa, sakatlık ortaya çıkabilir. Sonunda Erman Hoca’ya da birazcık hak vermiş olduk. Ama kesin kararlar için o sporla yoluna devam etsin, biz de kendi bilgilerimiz yolumuzda aydınlatıcı olalım, korkutmayalım...
Haydar Dümen (Posta)

Utanmazlar...

2 Temmuz 2010 tarihli “Ardasaray”adlı yazımda en ağır şekilde eleştirmiştim yıldız oyuncuyu. Ama gördük ki bu sezon farklı bir Arda izliyoruz. Ne yalan söyleyeyim utandırdı beni Arda, utanmaya da dünden razıydım. Peki ya şu utanmazlar. Hala uğraşıyorlar içten, dıştan çapraz ateş... Dıştakileri anlamak mümkün, Galatasaray en önemli kozu Arda, içtekilere ne demeli. Eleştirinin dozunu hiçe sayıp yatak odasına bile girdiler, ahlakmış, erdemmiş hak getire. Sorsanız “Özgür basın” diyecekler. Hadi gelip biri sizin yatak odanızı kaleme alsın, ne tepki vereceksiniz, yesinler sizin basın özgürlüğünüzü. Bırakın çocuğun yakasını sizin işiniz onun kramponlarını eleştirmek, başka bir probleminiz yoksa tabii...
Yalçın Dümer (Fanatik)

http://www.ardafanclub.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]