MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

VOLKAN'DAN ŞOK SÖZLER.. BAŞARILI KALECİ ARKADAŞLARINI ELİŞTİRDİ..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

SeRDaR aSiGi

SeRDaR aSiGi
Admin
Admin

VOLKAN'DAN ŞOK SÖZLER.. BAŞARILI KALECİ ARKADAŞLARINI ELİŞTİRDİ.. Volkan_sinirliVOLKAN'DAN ŞOK SÖZLER.. BAŞARILI KALECİ ARKADAŞLARINI ELİŞTİRDİ..

Fenerbahçe mutlak üç puan için gittiği Antep'te son on dakikaya kadar Volkan'ın başarılı kurtarışları ile maçı galip götürdü. Ancak son ON dakikada artık Volkan'ın da yapacağı birşey yoktu.. İŞTE BU ON DAKİKA İÇİN BAŞARILI KALECİ, ŞOK SÖZLERLE ARKADAŞLARINI ELEŞTİRDİ.

Fazla değerlendirecek, söyleyecek birşey yok. Bizim gibi büyük takımlar 1-0 öndeyken yakaladığı pozisyonu değerlendirmesi veya kalesini en iyi şekilde koruması gerekiyor. Geçen senekini maçın aynısı gibi oldu, son 5 dakikada iki gol yedik. Düzeltmemiz gereken çok şey var. Şimdi benim söylemem yanlış olur ama herkesin taşın altına eline sokması lazım. Saha içinde bazı arkadaşlarımız kendi adına yakışacak mücadeleleri vermiyorlar. Bazen bu ben de olabiliyorum başkası da olabiliyor ama sahaya çıkan herkesin Fenerbahçe forması için mücadele etmesi lazım. Etmediği taktirde son dakikalarda yenen gollerle önümüz açık olan bir yolu zora sokuyoruz. Tabi hiçbir şey bitmiş değil bu mağlubiyetten sonra. Lig uzun bir maraton. 8 puan fark, 3 puanlı sistemde kapanacak bir fark. Ama dediğim gibi herkesin maça çıkarken, maçı kazanma isteği, arzusuyla mücadele etmesi lazım. Aksi taktirde bu şekilde mağlubiyetlere maruz kalıyoruz."

http://www.mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]