MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BENGü BENI KOLAY KOLAY SILEMEZ ALTI SARKIMI OKUDU

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

SeRDaR aSiGi

SeRDaR aSiGi
Admin
Admin

Serdar”i sildim” diyen Bengü’ye serdar ortaç’tan yanit geldi…
Bebek’teki bir mekanda sevgilisi Marian’la birlikte konuklarini agirlayan serdar ortaç, habercilerin “bu beraberlik evlilige gider mi?..” sorusuna “Gitmez herhalde, ama bilinmez de.. Dogrusunu söylemek gerekirse benim hayatimda, öncelik sirasinda evlilik yok. Sekiz aydir beraberiz. Durum ne gösterir bilemeyiz” dedi. “Son zamanlarda sürekli yabanci kizlarla geziyor” yakistirmasina da cevap veren serdar ortaç, “Dogru degil, onlar bizimle geziyor diyelim” seklinde konustu…
Ayakligazete.com'un haberine göre, “Bengü, Serdar’i sildi” seklinde çikan haberlere de tepki gösteren serdar ortaç, “Bengü, Serdar’i sildim’ diye bir sey söyleyemez. ‘Korkudan Agladim’dan bu yana tam alti tane sarkimi okudu. Böyle bir sey diyecegini sanmiyorum. Hatir bilen bir hanimdir o. Ayrica aramiz da bozuk degil” dedi.
Bu arada dügününe gelmedigi için kirilan Demet Akalin’in da darginliginin bittigini ve artik sarki alacagini söylemesi üzerine serdar ortaç, “Sarki yapinca veririm” demekle yetindi..

Tarkan’in albümünün bu kadar gecikmesinin sebebini soran basin mensuplarina serdar ortaç, “Ben 17 sarkiyi içime sindirene kadar 17 ayimi verdim. Gene de radyocular begenmiyormus. En son içine sinene kadar çalisacaksin, bunun kurali böyle. Biz hayatimizi buna bagladik ve bu yolda yürüyoruz. O da içine sinmesini bekliyor. Bir döneme damgasini vurmus isimlerin hata yapma sansi yok. ‘Bir albüm yaptim ve olmadi’ dedirttirmek kim ister. Basarisiz olacagimi fark ettigim anda kendimi kenara çekerim. ‘Bu is buraya kadarmis’ derim” seklinde konustu.

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/_bengu_beni_kolay_kolay_silemez_alti_sarkimi_okudu_.htm

http://www.mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]