MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

erkeklerin öpüşme öncesinde düşündükleri

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ss2zz3

ss2zz3
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri

Bir erkeğin öpüşmeden önce aklından neler geçirdiğini merak ediyor musunuz?

1. "Evet! Erkeğim."

2. "Nefes kontrolü: En son dişlerimi ne zaman fırçalamıştım? Nefesim kokuyor mu? Hiç sakızım var mıydı?"

3. "Skor! Bu gece bir şey yapacak mıyız acaba?"

4. "Sanırımerkeklerin öpüşme öncesinde düşündükleri  Virgul 'Hatırladığım kadarıyla kızlar erkekleri çıldırtan dil hareketinden çok hoşlanmazlar'"

5. "Gerçekten daha ileri gitmeyi düşünmüyorum; Sadece daha eğlenceli vakit geçirmek için öpüşüyorum"

6. "Acaba iyi öpüşüyor mu? Çünkü öpüşmeyi seviyorum ama bugünden sonra nefret etmek istemem!"

7. "Eğer yanağını bana uzatırsaerkeklerin öpüşme öncesinde düşündükleri  Virgul ona gerçek bir öpüşme nasıl olur göstereceğim"

8. "Umarım benim istediğim kadar öpüşmek istiyordur. Ateşli dudaklarının aklımı başımdan almasını diliyorum."

9. "Umarım doğru şeyi yapıyorumdur. Bilirsinizerkeklerin öpüşme öncesinde düşündükleri  Virgul her kızın farklı bir öpüşme stili vardır. Umarım bizimki benziyordur."

10. "'Gözlerini kapaerkeklerin öpüşme öncesinde düşündükleri  Virgul gözlerini kapat' Gözlerim açık öpüşmeye alışkınım. Bunu yapmadan yapamıyorum. Ancak bunu kızlar hiç sevmiyor!"

11. "Önceki öpüşmemizde ayaklarım yerden kesilmişti. Hadi güzelim bir daha uçur beni!"

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]