MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Derdinizi içinize mi atarsınız?

5 posters

Derdinizi içinize mi atarsınız?

Derdinizi içinize mi atarsınız? Vote_lcap100%Derdinizi içinize mi atarsınız? Vote_rcap 100% [ 1 ]
Derdinizi içinize mi atarsınız? Vote_lcap0%Derdinizi içinize mi atarsınız? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Derdinizi içinize mi atarsınız? Vote_lcap0%Derdinizi içinize mi atarsınız? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Derdinizi içinize mi atarsınız? Empty Derdinizi içinize mi atarsınız? Paz Ekim 24, 2010 6:40 pm

SeRDaR aSiGi

SeRDaR aSiGi
Admin
Admin

ben icimde saklasam heraldem patlarim.ama anlatmadan derdimi agliyom sonra rahatca anlatiyorum

http://www.mesafe.forummum.com

2Derdinizi içinize mi atarsınız? Empty Geri: Derdinizi içinize mi atarsınız? Paz Ekim 24, 2010 6:45 pm

ss2zz3

ss2zz3
Süper Moderatör
Süper Moderatör

hep içimde tutarım ve hep ağlarım rahatlarım

3Derdinizi içinize mi atarsınız? Empty Geri: Derdinizi içinize mi atarsınız? Ptsi Ekim 25, 2010 1:27 pm

mavis

mavis
Üye
Üye

HEP ICIMDE SAKLARIM VE AGLARIM

4Derdinizi içinize mi atarsınız? Empty Geri: Derdinizi içinize mi atarsınız? Ptsi Ekim 25, 2010 1:58 pm

dejavu

dejavu
Co-Admin
Co-Admin

bazi dertler var paylasilir paylastikca azalir.ama bazilari da var kimseye soylemeye kiyamazsin icine atar aglarsin aglamag

5Derdinizi içinize mi atarsınız? Empty Geri: Derdinizi içinize mi atarsınız? Ptsi Ekim 25, 2010 3:35 pm

mavis

mavis
Üye
Üye

COK DOGRU DIYON ULKERCIM CANIM BENIM

6Derdinizi içinize mi atarsınız? Empty Geri: Derdinizi içinize mi atarsınız? Cuma Ekim 29, 2010 3:32 pm

YaGMuR

YaGMuR
Kraliçe Üye
Kraliçe Üye

Ben her kese deyil de en yakinima anlatirim.anlatamadigimda da oturur aglarim.ama tabi Ulkere katiliyorum

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]