MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çok güzel Aşk mesajları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Çok güzel Aşk mesajları  Empty Çok güzel Aşk mesajları Ptsi Kas. 15, 2010 12:06 pm

ss2zz3

ss2zz3
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kal benimle sonuna kadar yaşa bu düşleri, düşler biterse yaratırız. Kal benimle, ufuklarıma sarıl, güneşlerime, ışığın biterse paylaşırız.

Biraz seni bilirler, biraz beni. Ama ne bilirler bu delinin seni ne cok sevdiğini.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel, Herkesin sevmeyi hakedemeyeceği kadar özelsin.

Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değil,özlediğimi bil,hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar.Budalalar rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar.

Beni ateşe at vücudum yansın,
sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın.

Bir kum bir mutluluk tanesiyse bütün sahiller
senin olsun birtanem..

Dünya güzel olsaydı
doğarken ağlamazdık
eğer memnun kalsaydık
ölürken ağlamazdık
..

Korkunun olduğu yerde
sevgide yoktur..

Aşk bir trafik kazasıdır
en yakın hastane nikah masasıdır ...

Bir umut değilmiki bizi hayata bağlayan bir sevgi değilmiki bizi yıllardır ağlatan fakat ayrılık değilmiki sevenleri ölümü tattıran..

Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

Acının Umutları Yok Ettiği Anda, Umutları YeşErtecek Bir Sese Bir Sevgiye Ihtiyaç Duyarsan, Ben Bildiğin Yerde Bildiğin Gibiyim...

Mutluluk Bankasının Sağlık
Ve Güzellik Şubesindeki 2001 Nolu Hesabına
365 Gün Daha Sevgi Ve Mutluluk Yatırdım
Güle Güle Kullan Bebeğim...

Seni Seviyorum Kelimesi Kimilerinin Ağzına Şımarıkça Doldu. Kimilerinin Ağzında Olmaz Oldu. Bazen Söyleyen Sevgiyi Bilmez. Bazen Söylenen Sevgiyi Haketmez...

Ruhumun En Güzel En Temiz Ve En Derin KöşEsinde Sen Varsın Sadece Benim Bildiğim Ve Bana Ait Olduğun Sürece Orda Kalacaksın Bitanem...

Bir Romanım Var Okuyupta Bitiremediğim.
hayallerim Var Hükmedemediğim.
Bir Sensin Merhaba Deyipte
Elveda Diyemediğim!

Dün Rüya Yarın Hayaldir.
Rüyayı Mutlu Hayali Umutlu Yapan Ise Bugündür.
Öyleyse Bugünün Değerini Iyi Bil.
Günün Selamını Al Çünkü O Selamda Ben Varım.

Yüreğim Hafif ıslaktır Kuytu KöşElerde Ağlamaktan Ve Rengi Hafif Uçuktur, Kurusun Diye Kaç Kez GüneşE Asmaktan...

Dün Gece Uyurken Bir Melek Gönderdim
Seni Izlemesi Için;umduğumdan Da Çabuk Geldi
Sordum Neden Döndün?dediki:
bir Melek Başka Bir Meleği Izleyemezki..

Sevgİ Yüksek Tepelerde Açan Çİçeğe Benzer.önemlİ Olan Onu Kopartmak Değİl,ömür Boyu YaşAtmaktir!

Kendine Öyle Birini,bulki Sen Onun Için Ölmeyi DüşÜnürken O Senin Için Ölmüş Olsun.

Bizim Isyanımız Sokaklara Güzelim...kaldırım TaşLarında Aç Yattığımız Zamanlara... Bizim Isyanımız Senin Gibi Kahpelere Güzelim Sevip Terk Edildiğimiz Zamanlara..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]