MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

SERSERIM BIRAKMA[mektup]

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1SERSERIM BIRAKMA[mektup] Empty SERSERIM BIRAKMA[mektup] Perş. Eyl. 02, 2010 4:30 pm

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

SERSERİM BIRAKMA
Gayem seni kırmak ya da incitmek değil bunu biliyosun.Uğruna öleceğimi ve seni deliler gibi sewdiğimide biliyosun.ben yok olmayı göze alırdım serserim.sana aşkımı haykıramıyorum ama bigün gelicek ve işte o gün hiç bitmiyecek.seni sensiz yaşamak birgün biticek serserim.yaşamayı denedim sensiz olmuyo ölümse yanımdan geçmiyor.başkasına gülmesin o güzel gözler serserim.benim seni unutmam ve seni sensiz yaşamam imkansız.serserim senden sonsuza kadar vvazgeçmiyeceğim.benden neden nefret ettiğini bilmek için herşeyimi feda ederiim.ama senden vazgeçemem.ne zaman ihtiyacın olursa olsun ben yanındayım bunu unutma.ensiz olmaz bunu anla .keşke bu mektubu sana vericek kadar cesaretim ve gururum olsaydı.eğer birgün bu yazdıklarım eline geçerse SERSERİM BENİM SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN BANA BİR ADIM ATSAN BEN SANA ON ADIM ATARIM YETERKİ BENİ ANLA SERSERİM EĞER BU MEKTUBU OKURKEN BEN ÖLMÜŞ OLURSAM BİLKİ SENİN İÇİN SENİN MUTLU OLMAN İÇİN ÖLMÜŞÜMDÜR.BENİ HİÇ SEVMEDİYSEN BİLE BENİ UNUTMA OLURMU SERSERİM.ŞUNUDA UNUTMA BİLKİ SENİ YÜREKTEN SEWDİM ASLA VAZGEÇMEDİM.SENDEN ŞİMDİ TEK İSTEĞİM VAR MEZAR TAŞIMA (BEN YOK OLMAYI GÖZE ALDIM SERSERİM MELEĞİM HERŞEYİM SENSİZ YAPAMADIM) YAZSINLAR......

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]