MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

**_İmKanSızım_**[mektup]

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1**_İmKanSızım_**[mektup] Empty **_İmKanSızım_**[mektup] Perş. Eyl. 02, 2010 4:34 pm

Ruzgar

Ruzgar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Biliyorum, sen hiçbir zaman benim farkımda olmayacaksın. Ama ben hep seni sevicem. Seni ilk gördüğüm günden beri çıkmadı gözlerin aklımdan. Kavuşamayacağımızı biliyorum. Çünkü sen başka bir ülkede ben başka bir ülkede. Bizi bir araya getirende ortak akrabalarımıızın olması. Benim ablam, seninse Teyzenin oğlu aynı zamandada benim eniştem. İyiki onlar evlenmişler. yoksa ben seni nasıl tanırdım.
Sana duyduğum aşkı, sevgiyi kimselere anlatamıyorum. Bigün belki sende beni farkedersin diye umut etmekten başka hiç birşey yapamıyorum. hiç birşey bilmiyorum. O kadar çaresizimki. Tek bişey biliyorum oda seni çok sevdiğim bitanem. Seni çok seviyorum aşkım. Umarım birgün beni duyarsın. Birgün okursun sana yazdığım bu mektubu.
Şu anda Türkiyedesin. Çok acı bir olay yüzünden burdasın. Moralin çok bozuk biliyorum. Yanında olup seni teselli edebilmek isterdim. Ama imkanı yok işte. Sen benim İmkansızımsın...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]