MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

RİJKAARD'I VE GALATASARAY'I FUTBOLCULAR SABOTE ETTİ!..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

SeRDaR aSiGi

SeRDaR aSiGi
Admin
Admin

RİJKAARD'I VE GALATASARAY'I FUTBOLCULAR SABOTE ETTİ!..  Rijkaard_yakin_guzelBU GALATASARAY'A İHANETTİR!.. O İSİMLERİ YÖNETİM BULSUN!..

Galatasaray'da Rijkaard'ın gönderilmesinin ardından Hagi göreve geldi.. Fakar Rijkaard'ın en yakınındaki isim olan ve eski Galatasaraylı futbolculardan Mustafa Yücedağ, sarı-kırmızılı camiayı ayağa kaldıracak açıklamalarda bulundu!.. Peki Yücedağ neler söyledi?.. İŞTE BU ŞOK AÇIKLAMALARIN DETAYLARI!..

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Rijkaard ile birlikte Ajax’ta yıllar önce forma giyen ve son olarak Galatasaray’ın yardımcı antrenörü ve Rijkaard’ın tercümanı Mustafa Yücedağ şok açıklamalar yaptı.

Radyospor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programı’na katılan Yücedağ, “Futbolcular Rijkaard’ı değil Galatasaray’ı sabote ettiler” dedi.

Yücedağ şu açıklamarı yaptı:

ANKARAGÜCÜ MAÇINA İYİ BAKILSIN

“Ankaragücü maçına baktığınız zaman 11’de olan ve oynamayan futbolcular vardı. Galatasaray’ın yediği gollere bakıldığında 3 tane aynı şekilde gol yedik.

Bir futbolcu ekmek yediği yere ihanet etmez. Eden varsa derhal o futbolcular o kulüpten uzaklaştırıldı. Galatasaray’da bazı futbolcular yanlış yaptılar. Rijkaard’ı değil, Galatasaray’ı sabote ettiler. Bu olay Galatasaray’a kulübüne yapılmış bir ihanettir.”

SABRİ Mİ SERVET Mİ?

Bu ihaneti Servet, Sabri mi yaptı sorusuna, “Bunu Galatasaray kulübü araştırmalı ve bulmalı. Bu isimleri herkes biliyor. Başkan Adnan Polat ie görüşemedim eğer görüşsseydim bunları iletecektim. Ben Galatasaraylıyım, ruhumda Galatasaraylı. Bu gördüğüm olaylar Galatasaray kulübüne yapıldı. Galatasaray kulübü bu futbolcuları bulmalı. Ve ihanet edenler bir daha kulüpten içeri girmemeli. Herkes Ankaragücü maçı kasetlerini alsın ve izlesin. Takıma kimin ihanet ettiği het bir şekilde görülecek. İsim vermeyeceğim. Bunu Galatasaray açıklamalı.

RİJKAARD’IN GİTMESİ İÇİN

“Benim net görüşüm, bazı futbolcular Rijkaard’ın gitmesi için Galatasaray’a ihanet ettiler. Bunu Galatasaray’da gören yoksa eğer bu çok vahim. Benim tercümelerim çok eleştirildi. Beni eleştirenlerin Flemengçe anladığını sanmıyorum. Örneğin Fanatikten Mehmet Demircan. Benim Flemence bilmediğimi iddia ediyor ama kendisi bu dili hiç bilmiyor. Yanlış tercüme ittiğimde çıkıp basına durum anlattım. Hoca ne söylediyse ben onları söyledim. Hiçbir cümleyi farklı çevirip, anlatmadım.”

BU OLAYLAR HEP OLUYOR

“Bu olaylar Türk futbolunda hep oluyor. Eğer bu olayların önüne geçmezssek Türk futbolu batacak. Artık kimsenin ekmek yediği yere ihanet etmemeli. İhanet çok var.

Ben şimdiye kadar hiç konuşmadım ama Türk futbolunda ihanet çok oluyor.”

MİSİMOVİÇ, PİNO, CANA LİSTEDE YOKTU

“Rijkaard istifayı hiç düşünmedi. Başarılı olmak için mücadele etti. İkinci bir Barcelona yaratmak istiyordu. Rijkaard’ın transfer listesinde Lorik Cana, Pino ve Misimoviç yoktu ama kulübün aldığın bu futbolculara hayır diyemedi. Rijkaard’a bir malzeme verildi ama kötü gidişat hiç sorgulanmadı.”

LİVERPOOL NETLEŞMEDİ

“Şu anda bu konu netleşmedi. Rijkaard şu anda İstanbul’da ama mutlaka bir takımın başına geçmek istiyor. Rijkaard çok üzgün, böyle olsun istemiyordu. İstediğini yapamadığı için kırgın. Çünkü Rijkaard’ı çok yıprattılar. Hoca alt yapıdan yeni oyuncular istiyordu ama malzeme yoktu. Alt yapıda istediği çalışmaları da yapamadı. “

FLORYA’DA EKİP ÇALIŞMASI YOKTU

“Florya’da bir ekip çalışması yaratmak çok istedik ama bunu başaramadık. Bu konu için elimzden gelen mücadeleyi verdik ama ekip çalışması sıfırdı kardeşim.”

SERVET NEDEN KONUŞUYOR?

“Servet Çetin’i Karabük maçında daha savaşçı bir takım çıkarmak için Servet’i kadro dışı bıraktık. Ama Srevet çıktı, garip garip açıklamalar yaptı. Rijkaard her oyuncuyu denemek istiyordu. Hoca Mustafa Sarp’ı da iyi oynadığı maç sonunda dinlendirdi ama onu kimse konuşmuyor. Herkes Servet’i konuşuyor. Bizde yeri geldi yedek kaldık. Oyuncunun çıkıp “hoca beni niye oynatmıyorsun mu dememiz lazım.”

GALATASARAY’IN FENERBAHÇE’Yİ ÇOK ZOR

“Galatasaray’ı Fenerbahçe’yi yenmesi çok zor. Bu gidişet iyi değil.”

http://www.mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]