MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

cemile karakterini aslinda o oynayacakti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1cemile karakterini aslinda o oynayacakti Empty cemile karakterini aslinda o oynayacakti Perş. Kas. 18, 2010 1:36 pm

dejavu

dejavu
Co-Admin
Co-Admin

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Ayça Bingöl'ün Canlandırdığı Cemile İçin Önce Meltem Cumbul'a Teklif Gitti Ama.. Meltem Cumbul, “Öyle Bir Geçer Zaman ki?” dizisinde Ayça Bingöl’ün canlandırdığı Cemile rolünün önce kendisine teklif edildiğini açıkladı.

“60 Dakika” programına konuk olan Meltem Cumbul, Kenan Erçetingöz’ün sorularını yanıtladı. Kanal D’nin sevilen dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki?”deki Cemile Akarsu karakterini canlandırması için teklif aldığını söyleyen Cumbul, rol içine sinmediği için teklifi geri çevirdiğini söyledi: “ince ve uzun boylu olduğum için, kanalın da benim de kafamızda soru işaretleri vardı. Bu açığın Oyunculukla kapanabileceğini düşündük. Ama ben ‘Aşk Yakar’ dizisini yeni bitirmiştim ve Cemile, oradaki rolüme çok benziyordu. Dört çocuk annesi, uzun vadeli bir proje derken çekimser kaldığım alanlar oldu. Tam yerini bulacak mı diye içime sinmedi. Ben oynasaydım, bu kadar iyi bir iş olmayabilirdi.”

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]