MESAFE
MESAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERDAR ORTACLA HAYAT GUZEL

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DERBİ, DİVAN-I HARP'İ ERTELETTİ.. FENERBAHÇE'DE AZİZ YILDIRIM ve ALİ ŞEN KAPIŞMASI ÜÇ AY SONRAYA...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

SeRDaR aSiGi

SeRDaR aSiGi
Admin
Admin

DERBİ, DİVAN-I HARP'İ ERTELETTİ.. FENERBAHÇE'DE AZİZ YILDIRIM ve ALİ ŞEN KAPIŞMASI ÜÇ AY SONRAYA... Aziz_yildirim_alisen_kolajDERBİ, DİVAN-I HARP'İ ERTELETTİ.. FENERBAHÇE'DE AZİZ YILDIRIM ve ALİ ŞEN KAPIŞMASI ÜÇ AY SONRAYA...

Kaleci Volkan'ın nikahı öncesi O VARSA BEN YOKUM tavrı ile başlayan restleşmenin resmi kapışması Yarın yapılacak F.Bahçe divanına kalmıştı. Yarın yapılacak Divan Kurulu toplantısına katılmayacağını açıklayan Şen, camia içindeki muhaliflere seslenerek, “Galatasaray maçı öncesi kimse ortamı germesin” dedi.

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

FENERBAHÇE’de yarın yapılacak Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda yaşanması beklenen Aziz Yıldırım-Ali Şen savaşı 3 aylığına da olsa ertelendi.

Bir gün sonra oynanacak Galatasaray derbisinin arefesinde camianın bütünlük içinde olması gerektiğini söyleyen eski başkan Ali Şen, tüm sarı lacivertli camiadaki muhaliflere seslenerek, “Galatasaray maçı öncesi kimse ortamı germesin” dedi. Şen şunları söyledi:

Şimdi konuşmayalım
“Ben ortamı gerecek bir insan değilim, Galatasaray’ı 10 senedir yeniyoruz. Bu maçtan önce Fenerbahçe camiasındaki herkese çağrıda bulunuyorum; konuşmak isteyen, bu olayları gündeme getirmek isteyen varsa bunu yapmasın. Kimse ortamı germesin. Eğer cumartesi günü orada olursam ve konuşma yaparsam ortam gerilir. Bu da Fenerbahçe’ye en ufak bir fayda sağlamaz. Bu nedenle toplantıya gitmeme kararı aldım.”

Bu arada Divan Kurulu’nda yönetime eleştiriler yöneltmeyi planlayan genç üyeler de bu kararlarından vazgeçtiler.
Hem Ali Şen cephesinin hem de diğer muhaliflerin, Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna yönelik eleştirilerini 3 ay sonra yapılacak Yüksek Divan Kurulu toplantısında dile getirecekleri öğrenildi.

Selam bile vermem
Aziz Yıldırım ile Ali Şen’in arası, Yıldırım’ın geçtiğimiz temmuz ayında yapılan divan kurulu toplantısında Şen’i eleştirmesi üzerine açılmıştı. Şen, daha sonra katıldığı bir televizyon programında, “Aziz Bey’e artık selam bile vermek istemiyorum” diye konuşmasının ardından Yıldırım, eski başkana açıkça tavır almıştı. Yıldırım, geçtiğimiz ayki düğün töreninde nikah şahitliğini yaptığı kaleci Volkan Demirel’e de, “Ali Şen gelirse ben yokum” demiş ve Şen de bu nedenle düğüne gitmemişti.
Tüm bu gelişmelerin ardından, Fenerbahçe’ye yakınlığı ile bilinen bazı gazeteciler, Ali Şen’in, yarın yapılacak divan kurulu toplantısında Aziz Yıldırım’ı çok sert biçimde eleştireceğini öne sürüp, “Divan-ı Harp olacak” ifadesini kullanmıştı.

http://www.mesafe.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]